Reverse Dictionary

Kitaplar Referanslar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Mihca Ceylan
Geniş bir dil haznesine sahip olan Reverse Dictionary uygulaması mobil cihazınızda bulunması gereken önemli uygulamalardan bir tanesidir.

Geniş bir dil haznesine sahip olan Reverse Dictionary uygulaması mobil cihazınızda bulunması gereken önemli uygulamalardan bir tanesidir. 

Mihca Ceylan tarafından geliştirilerek sizlere sunulan Reverse Dictionary uygulaması kelimeler konusunda oldukça akıllı bir uygulama olarak uygulama üzerinde yazdığınız her hangi bir kelimenin devamı bularak sizin için sözcüklere tamamlama görevine sahiptir. Uygulamamızın bir diğer özelliği ise uzun uzun yazmış olduğunuz bir metin içerisinde geçmesi gereken kelimeyi bularak size sunmaktadır. 

Ters bir konsepti tanımlamanıza ve bu konsepte ilişkin kelime ve cümlelerin bir listesini geri getirmenizi sağlayan Reverse Dictionary uygulamasını Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulama kullanım esnasında da içeriğinde ki her hangi bir öğe için ücret ödemek zorunda değilsiniz. Yani uygulamamız tamamen ücretsiz sunulmuştur. 

Her hangi bir konu hakkında açıklamanız birkaç kelime, cümle veya tek bir kelime olabilir. En iyi sonucu almak için cümlelerinizi kısa tutmanız yeterlidir. Çoğu durumda, ilk gösterilen en iyi eşlemeleri içeren ilgili terimlerin bir listesini geri alacaksınız.

 

Reverse Dictionary indir